Free Taxi Sopot

Taxi Sopot

Zainstaluj Free Taxi Polska – aplikacja taxi trzeciej generacji dla systemów Android lub iOS. Skorzystaj z nagród za zrealizowane kursy, promocji i rabatów dostępnych w naszej aplikacji taxi. Zyskaj możliwość płatności gotówką, kartą lub aplikacją. Podróżuj zawsze po najlepszych stawkach.


Free Taxi Sopot – taksówka przez internet

Taxi Sopot Trójmiasto - zamów taxi online

Taxi Sopot Trójmiasto możesz zamówić przez mobilną stronę, dzięki której ustalisz adresy miejsca odbioru i celu przejazdu. Aplikacja wycenia kurs oraz wylicza czas dojazdu najbliższego kierowcy. Gdy potwierdzisz termin zamówienia oraz numer telefonu w kilka minut jeden z kierowców zaakceptuje zlecenie i otrzymasz potwierdzenie sms  z linkiem url do statusu Twojego zamówienia. Możesz zobaczyć na mapie aktualną lokalizacją zamówionego auta. Zlecenia terminowe potwierdzane są najpóźniej na 20 minut przed rozpoczęciem realizacji. Możesz odpisać na sms aby skontaktować się z kierowcą lub zadzwonić do kierowcy na numer podany na stronie.Free Taxi Sopot – taxi przez sms

Taxi Trójmiasto przez sms

Szybkim sposobem na zamówienie taksówki w Sopocie jest wysłanie wiadomości sms na numer 664072644 rozpoczynając treść wiadomości od hasła 3T i po spacji podanie adresów odbioru oraz docelowego rozdzielając je znakiem #. Na przykład aby zamówić taksówkę z lotniska w Gdańsku do hotelu Sheraton w Sopocie możesz wysłać sms na numer 664072644 o treści: 3T Lotnisko Gdańsk#Sheraton Sopot  Potwierdzenie przyjęcia zamówienia otrzymasz w zwrotnej wiadomości sms, na którą możesz odpisać, aby skontaktować się z kierowcą. Cały proces zamówienia odbywa się automatycznie. System 3taxi.pl odbierzeTwoja wiadomość i szybko znajdzie najbliższą od podanego przez Ciebie adresu odbioru taksówkę.
Koszt wiadomości jak za zwykły sms wg stawek Twojego operatora.


Free Taxi Sopot – taksówka na telefon

Taxi Sopot przez telefon

Najpopularniejszym sposobem zamówienia taksówki w Gdańsku, Sopocie, Gdyni lub okolicach jest połączenie telefoniczne na numer +48585858590, gdzie uzyskasz informacje o dostępności taksówek, szacunkowej wycenie kursu, czasie przejazdu, stawkach oraz rabatach. W miarę możliwości odpowiemy na wszystkie Państwa pytania związane z usługami świadczonymi przez kierowców Taxi Trójmiasto.Taxi Trójmiasto – FreeTaxi.PL – Moje taxi w 3City

Staramy się, aby nasze usługi były na jak najwyższym poziomie. Mamy nadzieję, że powyższe informacje pozwoliły Państwu poznać nas bliżej. Wybierz swój najlepszy sposób na zamówienie taksówki.

Życzymy przyjemnej podróży!

Free Taxi Sopot